Referanslar

Dilek Ayla

Dilek AylaUzun zamandır bırakmak isteyip bir türlü başaramadığım, sigara ile sevgili Yeşim sayesinde TEK SEANSTA VEDALAŞTIM . İlk günler biraz zorlansamda şaşırtıcı bir şekilde kolay bir bırakma sürecii yaşadım.5 aydır sigar içmiyorum ve çok mutluyum.Sağlığım ciddi şekilde düzeldi.Şimdi yanımda sigara içilmesi beni hiç etkilemiyor. Kahvemi sigara olmadan tadına vara vara daha bir keyifle içiyorum.Bütün bu güzellikler için sevgili Yeşim'e yürekten teşekkürler. Sevgiyle huzurla kalsın.
______________________

Esin Gezer

Esin GezerYeşim hanımla uzun bir aradan sonra tekrar bir araya geldiğimizde huzursuz endişe ve kaygı dolu bir durumdaydım,bendeki bu durumu fark etmiş ve yardım talebinde bulunmuştu ben de yardım talebini hiç tereddüt etmeden kabul ettim .Kabul ettim çünkü donanımını bilgisini araştırmacı yenilikçi ve en önemlisi içtenlikle yardım etmek konusundaki samimiyeti bana güven verdi. Birlikte yaptığımız seanslarda gördüm ki ben sevdiklerim için her şeyi yapmayı göze alırken kendimi hep ihmal etmişim .hissettiğim bütün o negatif duygular aslında benim kendimle olan bağımın kopması ve kendime olan suçluluk hissim.. kendimle yüzleşerek gipta ile baktığım şeyleri kendim için yavaş yavaş elde etmeyi en azından bu yolda bir çaba içinde olmam gerektiğini sayesinde öğrendim kendimi sevmeyi affetmeyi bana sunulan bu hayatı önce kendin için yaşamam gerektiğini fark ettirdiği için kendisine müteşekkirim Sevgilerimle

________________________
Zehra Yıldız

Nefes ve Travma çözülümü seanslarında tam olarak 7 seans yaptık, Üniversiteye hazırlık sürecinde oldukça yoğun stres altında bir takım fiziksel sıkıntıların yanında, çok gergindim. Uyku, konsantrasyon ve yoğun fiziksel ağrılar çekiyordum. Seanslar başlayınca önce konsantrasyonum geri geldi, peşine fiziksel ağrılar yok oldu. Farkındalığımı gerginliğimi fark edip, hemen gevşemeye getirmeyi öğrendim. Neşe ve kolaylık ile sınav için çalışıyor, kendim çok daha rahat hissediyorum. Bireysel , güven içinde ve Yeşim ile çalışmak çok kıymetli, gönülden teşekkür ediyorum

_________________________

Sevgi Kunut Açan

Sevgi Kunut Açan

Sevgili Yeşim Şahin'den 2018 yılında düzenli bir şekilde 8 seans Scio terapisi aldım. HEm Scio terapisini çok iyi bilmeden hem de Yeşim'i hiç tanımadan kendisine telefon açmıştım ve o gün görüşmeye müsait değildi ve yarın haberleşelim demişti. Ertesi gün ben aramakta kararsızken, o unutmayıp beni kendi aramıştı, bu davranışı beni olumlu şekilde etkilemişti. O aradığı ve ilgilendiği için gittim.

İlk seansta hem iletişimi hem bana yaklaşımı hem Scio hakkında verdiği bilgiler içime sindi. İlk seans sonrası gerçeten rahatlama yaşamış ve kendimi huzurlu hissetmiştim. Scio terapisine devam etmeye karar vermiştim.

İlk seansta Yeşim bana tahmini 10 seans önermişti ve 8. seans sonunda, Scio cihazının seansların benim için yeterli olduğunu belirttiğini söylemişti. Yeşim burada sadece para odaklı olsaydı bu bilgiyi bana söylemeden 10 seans devam edebilirdi ve ben bilmediğim için sorgulayamazdım. Oysa Yeşim, açık ve doğru bir şekilde beni bilgilendirerek benim menfaatimi gözettiğini göstermişti. Bu yaklaşımı da benim için oldukça önemli idi.

Yeşim seanslarımızı beni yargılamadan, sorgulamadan, bana her hangi bir konuda yönlendirme yapmadan yürüttü. Scio uygulamasının yanı sıra bir çok konuda sohbetimiz de oldu. Net bilgisi olmadığı bir konu danıştığımda açıklıkla bunu ifade edip, araştırıp sonra beni bilgilendirdi.

Tüm seanslarımda kendisi zaman yönetimine, saygı ve sevgi dolu iletişime özen göstermiştir. Scio sayesinde başlayan tanışıklığımız güzel ve seviyeli bir arkadaşlık olarak devam etmektedir. Kendisine emekleri için teşekkür ederim.

________________________

Cemre Bozkurt

Cemre BozkurtSevgili Yeşim hanım ile yollarımız aldığım bir tavsiye sonucu kesişti. Kendisinin bilgi ve tecrübesi doğrultusunda yaptığımız nefes seansları ve farkındalık çalışmaları yaşam standartlarımı yükseltti. Doğru nefes nasıl alınır onu öğrendim ve hayatıma çok büyük bir katkısı oldu. Artık daha pozitifim. Kendisine yürekten teşekkür ediyorum.