Blog

Dinlediğim,izlediğim,okuduğum ve hayatıma kattığım tüm değerleri paylaşmak için, blog kısmını kullanmak istiyorum.

Dolap Karmaşasını Sonlandırmak İçin 10 Adım

Dolap Karmaşasını Sonlandırmak İçin 10 Adım

DOLAP KARMAŞASINI SONLANDIRMAK İÇİN 10 ADIM

Bir yere giderken, "Hiç kıyafetim yok gibi hissediyorum,halbuki yeni birşey asacak yer yok" , "Bir sürü kıyafetim var ama artık için de kendimi, kendim gibi hissetmiyorum" diyorsanız, belki de DOLAP DETOKS ZAMANI"nız gelmiştir.

Dans

Dans

Dans etmek, tüm yavaş ve hızlı hareketler, zıplama, kıvrılma, dizler, kollar,omurilik derken birçok sağlık faydaları ile müthiş bir hareket ve kalori yakma yöntemi,ruha iyi gelen kısmına hiç değinmiyorum bile...yaza girerken, kalori kelimesi bile, dikkati çekmek için yeterli.

yükseltilmiş yatak

yükseltilmiş yatak

Yükseltilmiş yatak ne demek ?

Derin uyku, yüksek performansın önemli bir parçasıdır. İyi bir gece uykusundan sonra vücudumuz daha iyi çalışır; zihin hızlanır, hafıza düzelir, daha fazla yağ yakarsınız ve hücreleriniz enerji yapımında daha iyi hale gelirler.

İnsanların yüzde 80'i en azından ara sıra uykusuzlukla karşı karşıya kalırken, kimilerimiz için ise; günümüz şartlarında, iyi uyuyabilmek hiç bu kadar değerli olmamıştı.

kuru fırçalama

kuru fırçalama

Kuru fırçalama

Kuru fırçalama kelimesi birçok danışanımın, dostumun direk kafasını karıştırıyor. Bu nedenle bu konuyu özellikle yazmak istedim.

Bir konuyu yazarken veya paylaşırken, dikkat ettiğim ilk unsur, bana iyi geldi mi? Rutine koyup, sonuçlarını şahane şekilde almaya başlayınca, o zaman paylaşmadan önce, "Bir de başkaları ne diyor", diyerek internette geziniyorum.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
E-mail ile üye olmayı unutmayın!

E-mail ile üye olmayı unutmayın lütfen! Makaleler, yemek tarifleri, moral yazıları, etkinlikler ve tamamen eğleneceğinizi düşündüğüm paylaşımlarda dahil olmak üzere bir dizi iyiliğin küratörlüğünü yapıyorum, irtibatta kalmak isterseniz email adresinizi bırakın oldu mu...