Blog Sayfa 2

uyku için sprey yapımı

uyku için sprey yapımı

Uyku için evde şahane bir sprey yapımı

Günün sonunda, ne kadar yorgun olsam da bazen uykuya dalmak zor olabilir.

Neyse ki, ışıkları kısmak ve yatmadan önce bitkisel çaylar içmek de dahil olmak üzere, uyku kalitesini doğal olarak iyileştirmenin yollarını buldum. Bunlardan biri de; bu rahatlatıcı yastık spreyi, hem uykuya geçişi kolay kılıyor hem de yastık ve oda şahane kokuyor

Öyleyse basit bir koku spreyi uykunda bir fark yaratabilir mi? İyi soru!

Uyku döngüleri

Uyku döngüleri

uyku hakkında

İyi bir gece uykusu denince, aklınıza gelen ilk şey nedir?

Bu sorunun genelde cevabı , uykunun süresi ile alakalı oluyor. Ancak, her gece sekiz saat uyumak, sandığınızın aksine vücudunuz için çok da uygun olmayabilir- sizin tazelenmiş, enerji dolu ve güne hazır hissetmenizi sağlar mı acaba?- Sizin ve vücudunuzun, ideal uyku programı geleneksel parametrelerin dışında kalabilir.

İyi haber şu ki; uyumaya geldiğinde, seçeneklerimiz var. Şimdi gelin, en yaygın üç uyku döngüsüne bakalım ve hangisinin size en kaliteli, en optimal uyku seçeneğini vereceğini görelim.

Uyku öncesi ve sonrası

Minik adımlar, rutin alışkanlıklara dönünce , hayata kattığı lezzeti ve olumlu yanlarını ne kadar yazsam, sayfalar yetmez.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
E-mail ile üye olmayı unutmayın!

E-mail ile üye olmayı unutmayın lütfen! Makaleler, yemek tarifleri, moral yazıları, etkinlikler ve tamamen eğleneceğinizi düşündüğüm paylaşımlarda dahil olmak üzere bir dizi iyiliğin küratörlüğünü yapıyorum, irtibatta kalmak isterseniz email adresinizi bırakın oldu mu...